'Meehelp rooster' woensdagavond wedstrijden:

Ook dit jaar willen we een beroep doen op de zeilers voor de ondersteuning van de wedstrijdorganisatie voor de Muiderzand Competitie. We hebben weer een rooster gemaakt voor dit seizoen op basis van de rangorde van het aantal meegezeilde wedstrijden van vorig jaar. Het is de bedoeling dat de ‘actiefste’ zeilers uit vorig seizoen de wedstrijdorganisatie helpen in het opvolgende jaar. De regels voor het verplichte meehelpen op de woensdagavond zijn:`   

 Onderstaand tref je het meehelprooster voor de woensdagavond wedstrijden:

Nr Dag HelmName CrewName Gezeild in '11
1 Wed 02-May-12 Cor Salverius DaniŽl de Winter 11
2 Wed 09-May-12 Pieter Bouwman Bert de Boer 11
3 Wed 16-May-12 Katinka van Borries Bart Loos 11
4 Wed 23-May-12 Bob Wuisman 180!! Victor Poen 180!! 11
5 Wed 30-May-12 Peter van Velden Paul van Velden 9
6 Wed 06-Jun-12 Wiko Becker Rob Becker 9
7 Wed 13-Jun-12 Bouke Hoekstra Edo Foudraine 10
8 Wed 20-Jun-12 Cock van Loo Henk Droge 10
9 Wed 27-Jun-12 Jan Schrama Jorge Jansen 9
10 Wed 04-Jul-12 Niels Haarbosch Peter Horssetonberg 9
11 Wed 11-Jul-12 Jan Willem Haitama Muller Niels Riechelman 9
12 Wed 18-Jul-12 Arjan Baas Roderick Gort 8
13 Wed 25-Jul-12 Leon van Dalfsen Heinke Woudenberg 9
14 Wed 01-Aug-12 Koos Koster Michael Besselink 8
15 Wed 08-Aug-12 Tjakko Reedijk Jerom van Beuzekom 8
16 Wed 15-Aug-12 Ad Noordzij Marion Alards 8
17 Wed 22-Aug-12 Bram/Mick Oorthuizen Martin Spijker 8
18 Wed 29-Aug-12 Niels Boon Willemijn Bogaard 7
19 Wed 05-Sep-12 John de Vries Martijn Elzendoorn 6
  reserve Arthur Kluppel Alex Brouwer 7

In het clubhuis hangen we deze lijst op, met emailadressen en telefoonnummers.